Ohlédnutí za fotbalovým turnajem Mc Donald´s Cup

Dne 25.4. jsme se zúčastnili největšího školního fotbalového turnaje v Česku zvaného McDonald´s Cup. Okrskové kole se hrálo v Kyjově a bylo zde celkem 6 týmů. V základní skupině jsme narazili na Milotice a Čejkovice. Oba zápasy jsme vyhráli a postoupili tak do semifinále. Zde jsme narazili na Domanín. Tento zápas jsme začali výborně a vedli jsme 3:0. V podstatě jsme byli jednou nohou ve finále, což byl náš cíl tohoto turnaje. Bohužel nastala série několika vlastních chyb, které nám zápas zkomplikovali. Do poločasu se podařilo soupeři snížit na 1:3. Pořád jsme to měli ve svých rukou. Bohužel druhá polovina utkání byla z naší strany hrůzostrašná. Nedokázali jsme navázat na první poločas a inkasovali tři branky, které nám zavřeli cestu do finále. Prohra 4:3 nás poslala do boje alespoň o třetí místo. Opět jsme se střetli s týmem Milotic, kterého jsme pokořili 9:1 a skončili tak na celkovém 3. místě.